همکاری با ارزش آفرینان

در بخش اشتغالزایی جهادی، بنا بر آن است که در لبیک به مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با تکیه بر تعهد و سرمایه اجتماعی سمن ها و تشکل های جهادی، از منابع و امکانات موجود بهینه ترین استفاده صورت گرفته و کسب و کارهایی سودآور و کم سرمایه بر و در عین حال با بالاترین ضریب اطمینان در مناطق روستایی محروم کشور، به نفع اهالی مستضعف این مناطق دایر گردد؛ کسب وکارهایی که البته فراتر از اهداف مادی و اقتصادی، در نهاد خود اهداف فرهنگی و اجتماعی را دنبال می کنند.

تحقق این اهداف عالیه و طی مسیر پر فراز و نشیب ایجاد اشتغال پایدار و مولد در روستاهای محروم کشور، علاوه بر اراده و تعهد جهادگران، مستلزم تعاون و مشارکتی ملی و فراگیر (در تمامی اقشار جامعه) است.

از شما خیراندیش ارجمند نیز دعوت می کنیم تا در این مسیر یاور و همراه ما باشید.

با حضور شما دیگر تنها نیستیم.

 1. همکاری در ترویج و فرهنگ سازی گفتمان جهاد اشتغالزایی

  یکی از بزرگترین چالش های عرصه نوظهور جهاد اقتصادی و اشتغالزایی، غربت و ناشناختگی این بخش از حرکت های جهادی در بین اقشار مختلف جامعه است. بقا و توسعه این عرصه و این گفتمان -که اتفاقاً نیاز مبرم و ضروری امروز جامعه اسلامی ایران است،- به مراتب مستلزم مستندسازی، ترویج و فرهنگ سازی است. این امر با همت و مشارکت فراگیر صاحبان و دست اندرکاران رسانه میسر خواهدبود.

 2. همکاری در امور ستادی و پشتیبانی طرح های اشتغالزایی

  در پروژه های اشتغالزایی بسیار مهمتر از فعالیت های درون منطقه ای، اقداماتی است که در سطوح فرامحلی و در بخش ستاد اجرا می شود.
  اقداماتی ازجمله خرید مواد اولیه کسب و کارها، بازاریابی و فروش محصولات، رایزنی های اداری، تامین کتب و محتوای فرهنگی و آموزشی، شناسایی و ارتباط گیری از نمونه های موفق کسب و کار و … از جمله فعالیتهای قابل تعریف در این بخش است.

 3. الگوسازی فرهنگی-اقتصادی پیشرفت مناطق محروم

  ابعاد فرهنگی و اقتصادی در الگوی اسلامی– ایرانی پیشرفت، همواره دو بال جدایی ناپذیر بوده و هستند. لذا از کلیه فعالین و نهادهای فرهنگی و نیز مبلغین و روحانیون ارجمند صاحب ایده و صاحبنظر در عرصه الگوسازی پیشرفت فرهنگی- اقتصادی، دعوت می شود، که در تحقق این آرمان مقدس، ما را یاری نمایند.

 4. همکاری دربرگزاری دوره های آموزشی

  صنعتگران و هنرمندان، صاحبان حرف، اساتید و مربیان رشته های مختلف فنی و حرفه ای، می توانند در اشاعه و آموزش حرفه و تخصص خود در سطح مناطق روستایی یاریگر جهادگران باشند.این دانش و تخصص ارزشمندترین سرمایه برای کسب و کار است و زکات آن نیز اشاعه آن است.

 5. همکاری در برنامه های پژوهشی و مطالعاتی

  اساتید،کارشناسان و صاحبنظران بلحاظ سابقه علمی و تجربی می توانند در زمینه شناسایی فرصتهای شغلی مناسب و سودآور، تدوین طرح های کسب وکار، شناسایی دستاوردهای جدید وتکنولوژیک قابل استفاده در کسب وکارهای-روستایی، ارائه راهکارهای کاهش هزینه های تولید وفروش و … به عنوان مشاور فنی و اقتصادی با گروه های جهادی همکاری نمایند.

 6. مساعدت مالی و همکاری در تامین منابع مالی

  مشارکت مالی خیرین، سرمایه گذاران و جهادگران در پیشبرد طرح های اشتغالزایی جهادی به 3 شیوه به شرح ذیل امکانپذیر است:

  • هبه : کمک مالی بلاعوض به پروژه های اشتغالزایی روستایی در سطح مناطق محروم کشور.
  • قرض الحسنه : ارائه مبالغی محدود و معین به روستاییان معرفی شده از جانب تشکلهای جهادی و درازای دریافت وجه الضمانی مناسب و قابل تادیه و مطالبه اصل مبلغ در سررسید مقرر.
  • مشارکت مدنی : در مناطق محروم کشور فرصتهای سرمایه گذاری به مراتب توجیه پذیر وسودآوری،توسط تشکلهای جهادی شناسایی وامکان سنجی می گردند.خیرین و سرمایه گذاران می توانند، بر اساس نرخ سود علی الحسابی که توسط گروه اعلام می شود، اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

فرم همکاری با ارزش آفرینان

[userpro template=edit]
barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online